09 Жовтня, 2023 р., 16:36
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (зі змінами))
09 Жовтня, 2023 р., 16:35
09 Жовтня, 2023 р., 16:34
09 Жовтня, 2023 р., 16:33
09 Жовтня, 2023 р., 16:32
06 Жовтня, 2023 р., 09:08
22 Вересня, 2023 р., 12:39
Поліцейський офіцер громади
22 Вересня, 2023 р., 11:08
Берегівський районний територіальний центр комплектуваннята соціальної підтримки запрошуєна військову службу за контрактом. Військова служба за контрактом це стабільне грошове забезпечення від 20 до 120 тис, гривень. Соціальний пакет,а саме: безкоштовне лікування; санаторно-курортне лікування; грошова компенсація за піднайом житла; щорічна відпустка терміном на30 діб; забезпечення речовим майном, Приукладанні першого контракту виплата складає20 тис. гривень.
22 Вересня, 2023 р., 10:53
Берегівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади офіцерського, солдатського, сержантського та старшинського єкладу до лав Збройних Сил України. На військову службу за контрактом приймаються громадяни вікомвід 18 до 60 років. Основні переваги служби за контрактом: можливість моделювати свою військову кар'єру, обираючи на свій смак спеціальність, військову частину і навіть підрозділ, в яких проходитиме службу; стабільне та вчасне грошове забезпечення (від 20000 до 120000 грн.), яке постійно зростатиме; щорічні грошові виплати на відпустку, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем, допомога на оздоровлення; забезпечення речовим майном на період служби; безкоштовне медичне обслуговування, пільгове санаторно-курортне лікування; можливість під час служби навчатися у вищих навчальних закладах за заочною формою навчання (після підписання 2-го контракту-- безкоштовно); забезпечення службовим та постійним житлом; пенсійне забезпечення.