Повідомлення про корупцію

Розпорядженням міського голови від 27.12.2016 № 322 визначено Пшеничного Івана Васильовича уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у міській раді.

Про факти виявлення корупції в структурних підрозділах Берегівської міської ради та її окремими працівниками просимо інформувати уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном 0959220110  або на електронну пошту: BEREGSZASZ_RADA@BEREG.NET.UA,  або особисто в приміщенні міської ради, каб. № 19, щоденно крім вихідних, у межах робочого часу з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00до 14.30 київського часу.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави.