15 Серпня, 2022 р., 09:17
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу державних виплат» Міністерство фінансів України постійно проводить перевірку (верифікацію) всіх видів соціальних виплат, в т. ч. і пенсій.
08 Серпня, 2022 р., 09:35
Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.

03 Серпня, 2022 р., 12:39
Розпочинається підготовчий етап до розробки детального плану території, а саме: «Детальний план території обмеженого вулицями Мукачівська, Лоньої, Івана Франка та Михайла Тимощука» згідно рішення 15 сесії VIII скликання Берегівської міської ради №1562 від 16 лютого 2022 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»

01 Серпня, 2022 р., 17:03
Оголошується конкурс!