Стратегія розвитку Берегівської ТГ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

Запрошуємо усіх зацікавлених – представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею (-ї) проєкту (-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 4 років (2024-2027 рр.).

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

5. Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (Додаток 2).

6. Збір проєктних ідей триває до 15 липня 2023 включно.

Електронна скринька для подання проєктних ідей:

economika.beregovo@gmail.com (тема листа – «Проєктна ідея»).

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

ДЕРЕВО ЦІЛЕЙ Берегівської міської територіальної громади

ПРОФІЛЬ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПЕРША СЕСІЯ У МЕЖАХ ЦИКЛУ З РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДО 2027 РОКУ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Шановні мешканці Берегівської територіальної громади та керівники підприємств, які працюють в громаді !

В рамках розробки Стратегії розвитку Берегівської територіальної громади до 2027 року проводимо опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді, оцінки підприємницького клімату в громаді та перспектив розвитку на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Берегівської громади!

Просимо вас долучитися до участі в анкетуванні за посиланням:
Бізнес: https://forms.gle/1gmvKUqdrzLWoeBF7
Жителі:

Дякуємо за Ваш час і співпрацю!
Ваші відповіді є вкрай важливими для зміцнення та розвитку громади!

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ

18 Жовтня, 2023 р., 09:17
Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Берегівської міської ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року.