29 Листопада, 2022 р., 17:11
 Шановні мешканці Берегівської територіальної громади та керівники підприємств, які працюють в громаді !

28 Листопада, 2022 р., 13:58
  Шановні суб’єкти господарювання, інформуємо Вас, що Берегівська міська рада терміново планує придбати без застосування відкритих торгів товари, з якими можна ознайомитися за посиланням.

20 Листопада, 2022 р., 10:19
З метою вивчення громадської думки Берегівська міська рада оприлюднює проєкт аналітичного звіту за 2021 рік містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Берегівської територіальної громади, на які розроблені генеральні плани населених пунктів місто Берегове, села: Бадалово, Бене, Боржава, Вари, Велика Бакта, Галабор, Гать, Геча, Кідьош, Мужієво, Оросієво, Четфалва, Чома Яноші.

29 Вересня, 2022 р., 10:28
Дорожня карта Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув Дорожня карта (для скачування)