30 Березня, 2022 р., 20:53
ВІДНОВЛЕНО МОЖЛИВІСТЬ ВИДАЧІ МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ ТІЛЬКИ ДЛЯ ОБ`ЄКТІВ ЯКІ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК. ДЕТАЛІ.

28 Березня, 2022 р., 18:30
Зразки документів для бронювання аграріїв

28 Лютого, 2022 р., 10:38
У разі,якщо громадяни - пенсіонери,які змушені були покинути свої домівки і отримують пенсійні виплати через Укрпошту, мають можливість звертатися до сервісного центру з паспортом для переведення пенсійних виплат на банківські рахунки. Працюємо,консультуємо,допомагаємо. Більше інформації: (03141) 23082.

25 Лютого, 2022 р., 09:43
Оголошення про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану на території Берегівської міської ради

14 Лютого, 2022 р., 17:06