Секретар ради

ТОКАР

Людмила Янівна

Народилася в 1963 році в м.Берегове Закарпатської області, громадянка України.

В 1980 році закінчила Берегівську середню школу №2 та вступила до Ужгородського державного університету за спеціальністю "математика". У 1985 році закінчила університет та розпочала свій трудовий шлях у Берегівській середній школі №5.

З 1986 по 1996 роки працювала в Іванівській середній школі вчителем математики.

З 1996 по 2003 роки працювала і відділі освіти Берегівської райдержадміністрації на посаді методиста та згодом на посаді головного спеціаліста відділу освіти.

З 2003 по 2005 роки працювала в управлінні освіти Берегівської міської ради головним спеціалістом, з 2005 по 2010 роки - заступником начальника управління освіти Берегівської міської ради.

З 2010 по 2013 роки працювала начальником управління освіти Берегівської міської ради.

У 2013 році призначена заступником міського голови.

Депутат міської ради VI, VII та VIII скликання.

У березні 2015 року обрана секретарем Берегівської міської ради VI скликання.

У листопаді 2015 року обрана секретарем Берегівської міської ради VII скликання.

З грудня 2020 року - секретар Берегівської міської ради VIII скликання.