05 Червня, 2024 р., 17:08
Берегівська міська рада оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) «Детальний план території для розміщення садових будинків на земельних ділянках з кадастровим номером: 2120483500:10:000:0033, 2120483500:10:000:0111,  2120483500:10:000:0112 в с.Кідьош Берегівського району».
11 Травня, 2024 р., 14:02
Приєднуйся до одного з кращих спецпідрозділів! Ми розширюємося та оголошуємо набір за різними спеціалізаціями. Навіть якщо ти цивільний без військового досвіду, наші досвідчені командири забезпечать якісну підготовку та найкраще застосування твоїх навичок для захисту країни.
08 Травня, 2024 р., 08:27
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости  Боржавського старостинського округу:
25 Квітня, 2024 р., 09:30
Повідомлення Філія «Берегівське лісове господарство» ДП «Ліси України»  про клопотання щодо отримання дозволу на  викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
25 Квітня, 2024 р., 09:28
25 Квітня, 2024 р., 09:24
23 Квітня, 2024 р., 11:35
      Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області повідомляє для інформування населення. Погодні умови із періодичними опадами та помірними температурами повітря призвели до проявлення парші на яблуні та груші. Для профілактики інтенсивного ураження та розвитку хвороби, що може призвести до втрат урожаю та зниження його якості, доцільно провести обприскування дерев одним із дозволених для роздрібного продажу населенню фунгіцидів: блюз, джек Пот, кумир, магнікур Сенсейшен. Магнікур Стар, малахіт, міравіс, самшит, скор, спліт, стробі, топсін М. Норми витрати препаратів для конкретної культури вказані на упаковках. Препарати слід закуповувати у спеціалізованих торгових точках для торгівлі пестицидами. При проведенні захисних заходів дотримуватись правил техніки безпеки та санітарних правил. Начальник Іван ГУЛЕДЗА