22 Вересня, 2022 р., 17:37
Берегівська міська рада повідомляє про прийом заяв на участь в комісії по формуванню Завдання на проектування Комплексного плану просторового розвитку території  Берегівської територіальної громади.

02 Вересня, 2022 р., 13:50
Субсидія сільськогосподарським виробникам Шановні мешканці громади, інформуємо Вас, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/918-2022-%D0%BF#Text), бюджетні кошти надаються для надання підтримки за такими напрямами:

02 Вересня, 2022 р., 13:45
Підтримка бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проектів Шановні мешканці громади, інформуємо Вас, що 29 вересня 2022 року відбудеться презентація інвестиційних проєктів для української та іноземної бізнес-спільноти у рамках проведення онлайн-заходу «Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair».