08 Квітня, 2024 р., 16:48
   Берегівська міська рада планує провести капітальний ремонт приміщення першого поверху адмінбудівлі в м.Берегове по вул. Мукачівська, 6, клас наслідків (відповідальності) об'єкта  СС1.
07 Березня, 2024 р., 12:11
Відповідно до рішення Берегівської міської ради №1578 «Про затвердження проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости в старостинських округах Берегівської територіальної громади» оголошуємо про початок підготовки громадського обговорення щодо кандидатури старости в Мужіївському старостинському окрузі.
01 Березня, 2024 р., 10:19
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (зі змінами))
26 Лютого, 2024 р., 08:28