Дата: 18.10.2023 09:17

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Берегівської міської ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року.

Громадськість в межах терміну громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року.

Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі у Відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради (адреса: м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького, буд. 7, Закарпатська область, Україна, 90200) та в електронному вигляді (електронна адреса: economika.beregovo@gmail.com (з поміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»).

Одержані протягом встановленого терміну зауваження та пропозиції підлягають обов’язковому розгляду, за результатами якого вони враховуються або вмотивовано відхиляються.

Термін подання пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Берегівської міської територіальної громади до 2027 року становить 10 днів з дня її оприлюднення (до 27.10.2023 року включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого терміну, не розглядаються.