Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Берегівської міської територіальної громади

Дата: 04.12.2023 08:31
Кількість переглядів: 315

 

Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Берегівської міської територіальної громади

 

На виконання вимог чинного законодавства Берегівською міською радою прийнято рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Берегівської міської територіальної громади» №2299 від 10.11.2023 р. З повним текстом рішення можна ознайомитись за посиланням.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

 

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається  прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Пропозиції приймаються до 01.03.2024 р.

 

Пропозиції можна надавати:

–– електронною поштою на адресу beregsasz_rada@bereg.net.ua або arch_bermvk@ukr.net

–  офіційними листами на адресу: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7

 

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

 

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 

Берегівська міська рада

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень