Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки нежитлової будівлі, за адресою: с. Вари, вул.Варошдерек, буд. 11-А.

Дата: 24.11.2023 16:09
Кількість переглядів: 306

 

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки нежитлової будівлі, за адресою: с. Вари, вул.Варошдерек, буд. 11-А.

Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Берегівської міської ради, 90202, м. Берегово, вул. Б.Хмельницького, 7.

Назва об’єкта: . вул. Варошдерек, буд. 11-А, с.Вари.

Документи, які необхідно подати на конкурс:

  1.    заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт експертно грошової оцінки майна (заява);
  2.    копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  3.   згода на обробку персональних даних (згода) (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  4.   копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  5.   копія(ї) ліцензії(й);
  6.   копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку майна;
  7.   Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
  8. Конкурсну документацію слід подати до Загального відділу Берегівської міської ради до 07 грудня 2023 року (включно) за адресою: 90202 м. Берегово,                          вул. Б.Хмельницького, 7.

Конкурс буде проведено 11 грудня 2023 року, о 11.00 годині (к.ч), у приміщенні міської ради за адресою: м. Берегово, вул. Б.Хмельницького,7 (зал засідань).Додаткову інформацію можна отримати в управлінні комунального майна Берегівської міської ради.                                                                            

                                                                                                          

                                                                                                          Конкурсна комісія

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень