02 Вересня, 2022 р., 13:50
Субсидія сільськогосподарським виробникам Шановні мешканці громади, інформуємо Вас, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/918-2022-%D0%BF#Text), бюджетні кошти надаються для надання підтримки за такими напрямами:
02 Вересня, 2022 р., 13:45
Підтримка бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проектів Шановні мешканці громади, інформуємо Вас, що 29 вересня 2022 року відбудеться презентація інвестиційних проєктів для української та іноземної бізнес-спільноти у рамках проведення онлайн-заходу «Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair».
15 Серпня, 2022 р., 09:17
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу державних виплат» Міністерство фінансів України постійно проводить перевірку (верифікацію) всіх видів соціальних виплат, в т. ч. і пенсій.
08 Серпня, 2022 р., 09:35
Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.