Субсидія сільськогосподарським виробникам

Дата: 02.09.2022 13:50
Кількість переглядів: 488

Субсидія сільськогосподарським виробникам

Шановні мешканці громади, інформуємо Вас, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/918-2022-%D0%BF#Text), бюджетні кошти надаються для надання підтримки за такими напрямами:

- бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для провадження сільськогосподарської діяльності;

- спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Отримувачі бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (далі – отримувачі).

Відповідно до п. 2.26 ст. 2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» виробниками сільськогосподарської продукції є сільськогосподарські товаровиробники, фізичні особи (у тому числі домогосподарства, фізичні особи, які здійснюють діяльність, пов?язану з веденням особистого селянського господарства, самозайняті особи у сфері сільського господарства), які займаються сільськогосподарською діяльністю.

Отримувач повинен мати у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти гектарів земель сільськогосподарського призначення або мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Отримувач може скористатися одноразово одним із визначених напрямів підтримки.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається через особистий електронний кабінет до Державного аграрного реєстру (www.dar.gov.ua) з 01 вересня 2022 року.

На заявку накладається електронний підпис отримувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Граничний строк подання заявки до Державного аграрного реєстру – 15 листопада поточного року.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2022 №916 «Про внесення змін до Постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року №28 і від 14 липня 2021 року №723» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/916-2022-%D0%BF#Text) внесені зміни, які дозволяють аграріям на вигідних умовах отримувати нові кредити для забезпечення збору врожаю у межах програми «Доступні кредити 5-7-9». Максимальна сума кредиту – 90 млн грн. Термін дії – до 31 жовтня 2022 року.

Крім того, кредити за ставкою 0% річних, які навесні надавалися під посівну компанію, пролонговано з6 місяців на рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень