До уваги жителів Боржавського старостинського округу! Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Боржавського старостинського округу

Дата: 08.05.2024 08:27
Кількість переглядів: 308

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости  Боржавського старостинського округу:

Відповідно до розпорядження Берегівського міського голови від   06 травня 2024р. №143 «Про початок проведення громадського обговорення кандидатури старости в Боржавському старостинському окрузі Берегівської міської територіальної громади», рішення комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Боржавського старостинського округу Берегівської міської територіальної громади з метою врахування думки громадян та сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні, Берегівською міською радою проводиться громадське обговорення кандидатури старости Боржавського старостинського округу.

На посаду старости вноситься кандидатура Матей Яноша Олександровича.

Громадське обговорення на території Боржавського старостинського округу Берегівської міської ради відбудеться з 08 травня 2024 року по 17 травня 2024 року.

Місце проведення громадського обговорення: приміщення адмінбудівель Боржавського старостинського округу, публічних місцях та місцях проживання громадян.

Громадське обговорення має відкритий характер, проводиться на засадах добровільності, гласності та свободи висловлювань. Жителі Боржавського старостинського округу в інші дні для волевиявлення можуть звернутись до комісії за адресою: м. Берегове, вул. Богдана Хмельницього, 7.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Боржавського старостинського округу Берегівської міської ради можуть використати поштову адресу: 90202, вул.Б. Хмельницького,7,м.Берегове, або електронну адресу: beregszasz_rada@bereg.net.ua.

Жителям Боржавського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Опитування здійснюється шляхом заповнення громадянами підписного листа. В підписному листі вказується назва опитування, інформація про кандидата на посаду старости. Підписні листи оформляються уповноваженими особами на будь якому етапі громадського обговорення шляхом заповнення громадянами – жителями Боржавського старостинського округу відомостей, зазначених у них, з обов’язковим підписанням колонки про надання згоди на обробку персональних даних. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом. 

Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округуякі є громадянами України і мають право голосу на виборах.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень