Громадські обговорення щодо створення в м.Берегове по вул.Фабрична скверу «Сімейний»

Дата: 20.03.2024 16:12

Сквер «Сімейний» площею 1,306 га, розташований в промисловій зоні м. Берегове, по вул. Фабрична, поруч із мікрорайоном двохповерхових багатоквартирних будинків. Метою створення та функціонування скверу є збереження та відтворення існуючих зелених насаджень, проведення благоустрою території, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

Територія належить до земель комунальної власності, яка не надана у власність чи постійне користування.

Для створення скверу планується провести благоустрій території: влаштування пішохідних доріжок, встановлення урн для сміття, паркових лавочок та альтанок для відпочинку жителів та гостей міста, та по периметру встановлення огорожі для перешкоджання засмічення його території.

Основною метою діяльності скверу буде організація вільного часу, задоволення культурних запитів різноманітних груп населення, особливо дітей та молодих мам, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил, спілкування людей у сфері дозвілля, а також з відокремленою зоною для вигулу домашніх тварин.

В майбутньому сквер стане окрасою та улюбленим місцем відпочинку мешканців та туристів нашого міста.

Просимо надсилати пропозиції та зауваження на електронну пошту: arch_bermvk@ukr.net

Термін прийняття пропозицій 1 місяць (до 20/04/2024)