ПОВІДОМЛЕННЯ Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

Дата: 25.01.2024 16:00
Кількість переглядів: 215

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території земельних ділянок за межами населеного пункту с. Четфалва, площею 84 га, з метою зміни цільового призначення".

МЕТА ТА ПІДСТАВА розроблення  детального плану території – З метою зміни цільового призначення земельних ділянок, деталізації планувальної структури території, уточнення червоних, жовтих, блакитних, зелених ліній та ліній регулювання забудови, створення транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів.

Проект розроблено на підставі рішення 31 сесії VІІІ скликання Берегівської міської ради  від 10 листопада 2023  № 2303 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації - Виконавчий комітет Берегівської міської ради.

Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку  -  ГАП Гурин В.П., ФОП Некращук Т.В. 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

 Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 25 січня 2024 року на сайті Берегівської міської ради   https://beregivska.gromada.org.ua/ та триватиме по 23 лютого 2024 року

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

27 лютого 2024 року о 15.00 год. у приміщенні відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м. Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Берегівської міської ради.  90202 Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького, буд.7.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Берегівської міської ради за адресою: 90202 Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького, буд.7 або на електронну пошту e-mail:  arch_bermvk@ukr.net .

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  по 23 лютого  2024 року.

Відповідальна особа – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Берегівської міської ради Желізник Світлана Анатоліївна.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування  - відсутня.

 

 

Звіт СЕО 

Пояснююча записка

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень