Відкриті торги з особливостями Будівництво багатофункціональної арени в с. Геча, вул. Миру, 89

Дата: 27.10.2023 08:29

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру
бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
(відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710
«Про ефективне використання бюджетних
коштів» (зі змінами))

Замовник

Берегівська міська рада

Місце знаходження замовника

Україна, 90202, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7

Категорія замовника

юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду Єдиного закупівельного словника

ДК 021:2015

Будівництво багатофункціональної арени в с. Геча, вул. Миру, 89, Берегівського району, Закарпатської області (код ДК 021:2015:45212300-9 – Будівництво мистецьких і культурних закладів)

Вид закупівлі

Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор процедури закупівлі

UA-2023-10-26-014478-a

Очікувана вартість предмета закупівлі

3 234 977,00 гривень (без ПДВ)

Закупівля за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі без ПДВ на підставі міжнародного договору - Рамкової Угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств від 03.09.2008 № 994-763, ратифікованою Законом України від 03.09.2008 № 360-VI

Розмір бюджетного призначення

Не передбачено.

Закупівля здійснюється за рахунок коштів Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту ЄС «Посилення транскордонної промоції спільної культурної та історичної спадщини у рівнині регіону Сомеш» / (2021-2023 роки). Грантовий контракт № 2SOFT/2.1/183.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Будівельні роботи ведуться з врахуванням вимог ДБН В.1.1-12:2006 «Будівництво у сейсмічних районах», ДБН А.3.2-2-2009 «Охорона праці і промислова безпека в будівництві» та у відповідності з діючими нормами, правилами, інструкціями та державними стандартами.

Матеріальні ресурси, що використовуються, та роботи повинні бути виконанні з дотриманням технологічних процесів будівництва, відповідати вимогам будівельних норм, правилам та стандартам встановленим для виконання такого виду виконання робіт, матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, іншим нормативно-правовим актам і нормативним документам у галузі будівництва, проектній документації та умовам Договору, з метою забезпечення надійності, міцності, стійкості і довговічності конструкцій, монтажу технологічного та інженерного обладнання/матеріалів, про що у складі тендерної пропозиції учасники надають гарантійний лист.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі