Берегівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом.

Дата: 22.09.2023 11:08

Берегівський районний територіальний центр комплектуваннята соціальної підтримки запрошуєна військову службу за контрактом. Військова служба за контрактом це стабільне грошове забезпечення від 20 до 120 тис, гривень. Соціальний пакет,а саме: безкоштовне лікування; санаторно-курортне лікування; грошова компенсація за піднайом житла; щорічна відпустка терміном на30 діб; забезпечення речовим майном, Приукладанні першого контракту виплата складає20 тис. гривень.

За інформацією звертатися до Берегівського центру комплектування та соціальної підтримки: місто Берегове, площа Героїв 8, або за тел. 0676006899