ПОВІДОМЛЕННЯ від 08.08.2023 про публічну пропозицію (оферту) КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГЕОЛОГ»

Дата: 08.08.2023 09:13
Кількість переглядів: 112

ПОВІДОМЛЕННЯ від 08.08.2023 про публічну пропозицію (оферту)

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГЕОЛОГ»

БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

повідомляє про укладення

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ
про надання послуг з централізованого водопостачання

 

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Комунальне підприємство «ГЕОЛОГ» Берегівської міської ради (код ЄДРПОУ 39795658) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання  (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Берегівської міської ради http://beregivska.gromada.org.ua  співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, та не вчинили дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання  .

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання  або звертаються до КП «ГЕОЛОГ» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Берегівської міської ради http://beregivska.gromada.org.ua у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання .

Договір (перегляд)

Договір (для скачування)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень