Початок підготовки аналітичного звіту для проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 01.08.2023 10:11

Фото без описуБерегівська міська рада інформує  про початок підготовки до проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Берегівської  територіальної громади та підготовки аналітичного звіту.

Згідно статті 23 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги Наказ „Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу”, затвердженого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та території України від 14 грудня 2021 року №333), Берегівська міська рада повідомляє про початок збору вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу. З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо розвитку – як окремих об’єктів містобудування та будівництва в населених пунктах громади, так і перспективного розвитку території громади в цілому.

Пропозиції щодо розвитку, як окремих об’єктів містобудування та будівництва в населених пунктах громади, так і перспективного розвитку території громади  подавати до 01 вересня 2023 року .

Зауваження та пропозиції фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення) подавати в письмовій формі у відділ містобудування та архітектури Берегівської міської ради або на електронну адресу: arch_bermvk@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Відповідальна особа: Желізник Світлана

Анонімні пропозиції не розглядаються.