Оголошується конкурс! Виконавчий комітет Берегівської міської ради оголошує конкурс на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування на території міста

Дата: 28.07.2023 17:31

Оголошується конкурс!

Виконавчий комітет Берегівської міської ради оголошує конкурс на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування на території міста Берегове.

Організатор – виконавчий комітет міської ради; адреса: м. Берегове,                вул. Б.Хмельницького, 7; режим роботи: понеділок-четвер з 8.30 до 18.00 год.               за к.ч., обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. за к.ч., п’ятниця з 8.30 до 14.30 без обідньої перерви.

Об'єкт конкурсу

Об'єктом конкурсу є сукупність земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, з наступними характеристиками:

Місцезнаходження спеціальної земельної ділянки

Кількість місць для паркування всього (одиниць)

Кількість місць  паркування для інвалідів (одиниць)

Займана площа (м.кв.)

Технічне облаштування

Ліва сторона проїжджої частини бульвару Іллейша Дюли, згідно схеми №5

Частково облаштовано

Займана площа та кількість місць вказані з урахуванням узгоджених в установленому порядку схем розміщення майданчиків для платного паркування.

Умови конкурсу

У конкурсі можуть брати участь всі суб'єкти господарювання, окрім тих які не допускаються до участі.

До участі в конкурсі не допускаються суб'єкти господарювання, які:

1) визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкти господарювання;

2) подали на розгляд документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;

3) мають несплачені податки або штрафні санкції, накладені Державною фіскальною службою, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).

Плата за участь в конкурсі відсутня.

Подання документів для участі в конкурсі

Для участі у конкурсі претендент на кожний об'єкт конкурсу подає окремо заяву за формою, визначеною організатором, конкурсні пропозиції та наступні документи:

1) для учасників, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- належним чином посвідчені копії установчих документів;

- довідку про відсутність заборгованості по сплаті до бюджету;

- довідку від учасника конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;

2) для учасників, які є фізичними особами - підприємцями:

- копію свідоцтва про реєстрацію суб'єкта господарювання або витяг;

- довідку про відсутність заборгованості по сплаті до бюджету;

Конкурсні пропозиції повинні містити інформацію про:

- досвід роботи з організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів;

- пропозиції розміру вартості послуг з утримання майданчиків для паркування;

- пропозиції щодо обладнання майданчиків для паркування згідно постанови Кабінету міністрів України від 03.12.2009 № 1342, строки та якість виконання робіт по їх обладнанню;

- інвестиційні пропозиції суб'єкта господарювання тощо.

Документи для участі в конкурсі подаються претендентом особисто або надсилається поштою організатору у закритому конверті (пакеті), на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження претендента та перелік об'єктів конкурсу, щодо яких подається конкурсна пропозиція. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути написано великими буквами "КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ"

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі

Видача бланків заяв на участь у конкурсі встановленого зразка та прийом документів проводиться з дня оголошення конкурсу до 28 серпня 2023 року за адресою: м. Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7 (кабінет управління міського господарства та благоустрою).

Проведення конкурсу

Проведення конкурсу відбудеться 29 серпня 2023 року об 11.00 год за к.ч. у залі засідань  Берегівської міської ради (2 поверх, вул. Б.Хмельницького, 7).

За роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право звернутися до організатора, який зобов'язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) протягом трьох днів.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу:

(03141) 2-21-09, 2-44-92.

Електронна адреса: beregszasz_rada@bereg.net.ua