Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

Дата: 30.06.2023 12:58
Кількість переглядів: 186

ПОВІДОМЛЕННЯ 

 

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 2120484400:01:000:0052, загальною площею 2,0000 га за межами населеного пункту с. Бене, Берегівського району, Закарпатської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки.

Метою розроблення детального плану території є деталізації параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту за межами, визначення функціонального використання території та уточнення червоних ліній та ліній регулювання забудови, та уточнення параметрів дорожньо-транспортної мережі.

Проект розроблено на підставі рішення Берегівської міської ради від 14.12.2022 р. №1738

Замовник містобудівної документації - виконавчий комітет Берегівської міської ради.

            Розробник проекту детального плану - ПП «Закарпатземля».

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку  - ПП «Закарпатземля».

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 30 червня 2023 р. на сайті Берегівської міської  ради за адресою http://beregivska.gromada.org.ua та триватиме до  30 липня  2023 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

1 серпня 2023 року о 14.30 год.  к.ч.  у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м. Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також звертатися з пропозиціями та зауваженнями  в усній і письмовій формі можливо до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м. Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7, або на електронну пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

 

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  до  30 липня  2023 року.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень