Щодо захисту права на бездимне повітря у громадських місцях

Дата: 30.05.2023 17:32

З метою інформування широких верств населення, в першу чергу підростаючого покоління, щодо захисту права на бездимне повітря у громадських місцях та дотримання субʼєктами господарювання закладів (підприємств) ресторанного господарства на території Закарпатської області вимог Закону України №2899-IV "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", змін до статті 13 Закону, що набули чинності з 11 липня 2022 року, пропонуємо ознайомитися з відеороликами спрямованими на боротьбу з курінням, які розроблені у співпраці Держпродспоживслужби та Громадської організації «Життя».