ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Дата: 23.02.2023 15:49

Виконавчий комітет Берегівської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, яке залучатиметься для організації забезпечення роботи конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міських та/або приміських автобусних  маршрутах загального користування, які не виходять за межі Берегівської міської територіальної громади.

Проведення конкурсу відбудеться 23 березня 2023 року об 11.00 год за к.ч. у залі засідань  Берегівської міської ради (2 поверх, вул. Б.Хмельницького, 7).

З умовами конкурсу та переліком документів, які необхідно подати для участі у конкурсі можна ознайомитися за нижче наведеними посиланнями.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (03141) 2-21-09, 0950872447, 050-25-26-544

Умови конкурсу з визначення робочого органу

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсі з визначення робочого органу

Заява