Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної документації Детального плану території

Дата: 30.11.2022 16:45

Виконавчий комітет Берегівської міської ради керуючись ст. 10 ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку", з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті за посиланням:  – Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної документації «Детального плану території за адресою: Закарпатська обл, Берегівський р-н, територія Мужіївської сільської ради, урочище Сільгоспхімія та с. Мужієво, вул. Ракоці Ференца II, 276,278 Берегівського району»,. Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Берегівської міської ради до 14.12.2022 року.