Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної документації «Детальний план території за адресою: м. Берегове, вул. Мочолівська, 101» з метою зміни цільового призначення земельних ділянок

Дата: 30.11.2022 16:28

Виконавчий комітет Берегівської міської ради керуючись ст. 10 ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку", з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті за посиланням: – Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної документації «Детальний план території за адресою: м. Берегове, вул. Мочолівська, 101» з метою зміни цільового призначення земельних ділянок. Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Берегівської міської ради до 14.12.2022 року.