Проєкт аналітичного звіту за 2021 рік містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Берегівської територіальної громади

Дата: 20.11.2022 10:19

З метою вивчення громадської думки Берегівська міська рада оприлюднює проєкт аналітичного звіту за 2021 рік містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Берегівської територіальної громади, на які розроблені генеральні плани населених пунктів місто Берегове, села: Бадалово, Бене, Боржава, Вари, Велика Бакта, Галабор, Гать, Геча, Кідьош, Мужієво, Оросієво, Четфалва, Чома Яноші.

Відповідальна особа: Желізник Світлана Анатоліївна.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м. Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7,) або на електронну адресу arch_bermvk@ukr.net фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення).

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.