Про особливості укладання договору «Про встановлення земельного сервітуту» на території Берегівської міської територіальної громади

Дата: 02.08.2022 11:15

ПОВІДОМЛЕННЯ

Управлінням земельних відносин розроблено проект рішення сесії міської ради "Про  особливості укладання договору «Про встановлення земельного сервітуту» на території Берегівської міської територіальної громади".

Даний проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього з метою обговорення розміщено на сайті міської ради, за наступним посиланням.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту  просимо направляти впродовж одного місяця  з дня оприлюднення за адресою: м. Берегове,      вул. Б.Хмельницького, 7, тел. 2-44-92, або на електронну пошту: economika.beregovo@gmail.com