Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб Берегівської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 24.06.2022 13:57

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділом економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради розроблено проект рішення сесії міської ради "Про  визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб Берегівської міської територіальної громади на 2022 рік".

Даний проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього з метою обговорення розміщено на сайті міської ради, за наступним посиланням.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту  просимо направляти впродовж одного місяця  з дня оприлюднення за адресою: м. Берегове,      вул. Б.Хмельницького, 7, тел. 2-44-92, або на електронну пошту: economika.beregovo@gmail.com