Про надання пропозицій стосовно перейменування назв вулиць

Дата: 15.04.2022 13:50

БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні, керуючись статтею 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців м. Берегове стосовно перейменування вулиць 8-го Березня, Гагаріна, Достоєвського, Комарова, Лермонтова, Ломоносова, Пушкіна, Толстого, Тургенєва, 1-го Травня, Чайковського, Белінського, Миру(Затишне), Чернишевського.

Зауваження і пропозиції подаються до: Берегівської міської ради на електронну адресу arch_bermvk@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій до 24.04.2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.