Дата: 15.04.2022 11:35

БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Оголошує ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Детальний план території вздовж багатоповерхової будівлі по вул. Мужайська № 119 в м. Берегове (далі — Детальний план).

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - виконавчий комітет Берегівської міської ради

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території вздовж багатоповерхової будівлі по вул. Мужайська № 119 в м. Берегове, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15.04.2022 року на сайті Берегівської міської ради (https://beregivska.gromada.org.ua/) та триватиме до 15.05. 2022 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

16.05. 2022 року о 1400 годині у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Богдана Хмельницького, буд.7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 90202, Закарпатська обл, м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького, буд. 7  або на сайті http://beregivska.gromada.org.ua

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Берегівської міської ради. 90202, м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького, буд. 7, або на електронну адресу e-mail: beregszasz_rada@bereg.net.ua, weв-caйт: http://beregivska.gromada.org.ua. Контактний e-mail: arch_bermvk@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 15.05. 2022 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

90202, Закарпатська обл, м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького, буд. 7

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Дотатки:

Пояснювальна записка ДПТ