Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді а Апараті Верховної Ради України у 2022 році

Дата: 10.11.2021 14:13

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 22.10.2021  №9162/3.3 "Про реалізацію Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році" інформуємо, що оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році.

Метою Програми є надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи а Апараті Верховної Ради України.

Тривалість програми: січень-липень 2022 року. Кількість учасників програми - 50 осіб. Детальна інформація про конкурсза посиланням: http://surl.li/aludm .