ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми комунального підприємства «ЖКО Гранд» на 2022 рік

Дата: 30.09.2021 12:23

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми

комунального підприємства «ЖКО Гранд» на 2022 рік

На виконання вимог Порядку  розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерством розвитку громад та територій України  № 191 від 19.08.2020, повідомляємо про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми КП ЖКО «Гранд»

Проект Інвестиційної програми оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Берегівської міської територіальної громади за посиланням:

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 15 жовтня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Берегівський р-н, село Велика Бакта, проспект Свободи 10/А, e-mail:kpjkogrand@gmail.com

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми КП ЖКО «Гранд» на 2021 рік відбудеться 15 жовтня 2021 року о 9.00 год за к.ч.   в приміщенні КП «ЖКО ГРАНД».

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту Інвестиційної програми приймаються до 15  жовтня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Берегівський р-он., с В.Бакта, проспект Свободи 10 А, e-mail:kpjkogrand@gmail.com