Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Берегівської міської територіальної громади.

Дата: 30.04.2021 11:30

Повідомлення

Відділом економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради розроблено проект рішення сесії Берегівської міської ради “Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Берегівської міської територіальної громади”.
Даний проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на сайті міської ради: www.beregovo-beregszasz.gov.ua з метою обговорення.
Зауваження та пропозиції щодо даного проекту просимо направляти впродовж одного місяця з дня оприлюднення за адресою: м. Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, тел. 2-44-92, або на електронну пошту: economika.beregovo@gmail.com