Розпорядження міського голови, рішення виконавчого комітету

Дата: 12.09.2021 14:35

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 06.06.2011 року № 132 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у міськвиконкомі Берегівської міської ради»"

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 11.09.2019 № 163 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №174 «Про затвердження Положення про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»