Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Берегівської міської територіальної громади на 2022

Дата: 09.07.2021 13:28
Кількість переглядів: 734

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

 

 БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8  сесія УІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021                                  Берегове                                            № 792

 

Про встановлення розміру

ставки збору за місця

для паркування транспортних засобів

на території Берегівської

міської територіальної громади

 

         Відповідно до Податкового кодексу України, ст.64 Бюджетного кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації Державної регуляторної служби України та погодження західного міжобласного регіонального відділення Антимонопольного комітету України від 14.06.2021 №63-02/3303 а також рекомендації постійної депутатської комісії з питань економічної, бюджетно-фінансової діяльності та транскордонного співробітництва, торгівлі та підприємництва, Берегівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Встановити з 01.01.2022 року ставку збору за місця для паркування транспортних засобів на території Берегівської міської територіальної громади за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, визначивши його елементи згідно додатку 1 до цього рішення.

2. Затвердити перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, згідно додатку №2.

3. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

            4.  Оприлюднити дане рішення на  сайті Берегівської міської ради. 

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (розвитку підприємництва, промисловості, с/г та торгівлі) та транскордонного співробітництва (Горват В.С.) а також  на виконуючого обов’язки заступника міського голови  Фечора А.А.

 

 

Міський голова                                                                            Золтан БАБЯК

 

Додаток 1

до рішення  8 сесії

Берегівської міської ради

№ 792  від  09.07.2021

 

 

 

   

1. Платники збору

1.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням Берегівської міської ради, організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

1.2. Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням Берегівської  міської ради про встановлення збору.

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом Берегівської міської ради контролюючому органу в порядку, встановленому розділом I Податкового Кодексу України.

2. Об’єкт і база оподаткування збором

2.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні".

2.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

3. Ставки збору

3.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі  0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3.2. При визначенні ставки збору Берегівська міська рада, враховує місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність.

4. Особливості встановлення збору

4.1. Ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються Берегівською міською радою.

5. Порядок обчислення та строки сплати збору

5.1. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

5.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

5.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

Секретар ради                                                                    Людмила ТОКАР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення  9 сесії

Берегівської міської ради

№ 792 від  09.07.2021

 

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території міста Берегове

 

Місцезнаходження спеціальної земельної ділянки

Кількість місць для паркування всього (одиниць)

Кількість місць  паркування для інвалідів (одиниць)

Займана площа (м.кв.)

Технічне облаштування

1

вул. Сечені (навпроти магазину «1000 дрібниць») згідно схеми №1

12

1

162

Частково облаштовано

2

Обі сторони проїжджої частини вул. Сечені (від площі Кошута до вул. Тіноді) згідно схеми №2

83

8

1120

Частково облаштовано

3

Обі сторони проїжджої частини вул. І.Франка (від площі Кошута до вул. О. Кобилянської) згідно схеми №3

60

6

414

Частково облаштовано

4

Обі сторони проїжджої частини вул. Корятовича (навпроти спортзалу ПОГ ЕВП УСБ «Закарпаття») згідно схеми №4

36

4

628

Частково облаштовано

5

Ліва сторона проїжджої частини бульвару Іллейша Дюли, згідно схеми №5

6

1

218,34

Частково облаштовано

 

 

 

Секретар ради                                                                              Людмила ТОКАР        

 


Файл для скачування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень