Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 10.07.2020 №2109 «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків та зборів на території м. Берегове на 2021 рік»

Дата: 09.07.2021 13:01

БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8 сесія УІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

09.07.2021                                 Берегове                                            № 790

Про внесення змін до рішення

сесії міської ради від 10.07.2020 2109

«Про встановлення ставок та пільг

із сплати місцевих податків та зборів

на території м. Берегове на 2021 рік»

Відповідно до Податкового Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендації західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України надані листом від 10.06.2021 року №63/57-рк/к, та враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань економічної, бюджетно-фінансової діяльності та транскордонного співробітництва, торгівлі та підприємництва, Берегівська міська рада

вирішила:

1. Внести зміни до додатку №7, затвердженого рішенням сесії міської ради VII скликання 10.07.2020 №2109 «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків та зборів на території м. Берегове на 2021 рік», виклавши його в новій редакції згідно додатку.

2. Оприлюднити дане рішення на сайті міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (розвитку підприємництва, промисловості, с/г та торгівлі) та транскордонного співробітництва (Горват В.С.) а також  на виконуючого обов’язки заступника міського голови  Фечора А.А.

Міський  голова                                                                           Золтан БАБЯК

Додаток                                                                                                                      до рішення сесії  міської ради

від  09.07.2021   №  790

пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового
кодексу України, із сплати земельного податку1

Пільги встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію
 з 1 січня 2021 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці
або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

2120400000

Місто Берегове

Група платників, категорія/цільове призначення
земельних ділянок

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

1. Органи місцевого самоврядування

1. Органи державної влади

1. Державні організації (установи, заклади)

__________

1 Пільги визначаються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 281 і 282 Податкового кодексу України. У разі встановлення пільг, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, за кожним населеним пунктом пільги затверджуються окремо.

Секретар ради                                                                Людмила Токар