04 Липня, 2023 р., 15:55
У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процессах реформування та творення держави ініціювали національну программу особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
04 Липня, 2023 р., 15:54
Молодіжна працівниця, дослідниця історії молодіжної політики, магістр журналістики Маргарита Лубкова розробила низку матеріалів щодо розвитку молодіжної роботи в Україні. Надсилаємо для ознайомлення зазначені матеріали, що розміщено на сайті державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр»:
06 Червня, 2023 р., 16:30
   У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, введенням воєнного стану в Україні, розривом дипломатичних відносин з Російською Федерацією і потребою виконання термінових заходів щодо збереженості Національного архівного фонду та порятунку життя архівістів, відповідно до листів Державної архівної служби України від 02.03.2022 №  1087/2.03-14/0 та від 14.04.2022 №  1419/2.03-14/0 Державний архів Закарпатської області та архівні установи області припиняють опрацювання та приймання на розгляд нових запитів фізичних та юридичних осіб, що надійшли з Російської Федерації, а також припиняють будь-яку комунікацію з архівними, іншими установами та громадянами Республіки Білорусь, яка є посібником агресії, опрацювання та надання відповідей на запити громадян цієї країни, які надходять на адресу архіву.
30 Травня, 2023 р., 17:32
    З метою інформування широких верств населення, в першу чергу підростаючого покоління, щодо захисту права на бездимне повітря у громадських місцях та дотримання субʼєктами господарювання закладів (підприємств) ресторанного господарства на території Закарпатської області вимог Закону України №2899-IV "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", змін до статті 13 Закону, що набули чинності з 11 липня 2022 року, пропонуємо ознайомитися з відеороликами спрямованими на боротьбу з курінням, які розроблені у співпраці Держпродспоживслужби та Громадської організації «Життя».