Вперше оголошено регіональний конкурс «Благодійне Закарпаття»

Дата: 25.04.2024 14:12
Кількість переглядів: 405

Фото без опису

Вперше оголошено регіональний конкурс

«Благодійне Закарпаття»

 

У Закарпатській області вперше оголошено регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023» – «Благодійне Закарпаття -2023». Регіональним партнером Асоціації благодійників України у Закарпатській області виступає Благодійний фонд «Дерево Мого Життя»

Асоціація благодійників України спільно з Благодійним фондом «Дерево Мого Життя» прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які працювали на захисті нашої країни у 2023 році.

Усі подані заявки на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» із Закарпатської області будуть розглянуті на регіональному рівні. Національна експертна рада конкурсу окремо визначить переможців у Закарпатській області. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійне Закарпаття-2023» у м. Ужгород (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2023» у м. Києві.

Асоціація благодійників України та Благодійний фонд «Дерево Мого Життя» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів Закарпатської області номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна».

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року; благодійні, волонтерські проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на захист України, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»:  konkurs@blagoukraine.org  до 30 квітня 2024 року (включно).

Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 27 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проєкт:

Колективні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Благодійність великого бізнесу;
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу;
 3. Благодійність міжнародного бізнесу;
 4. Корпоративна благодійність;
 5. Колективне волонтерство;
 6. Всеукраїнська благодійність;
 7. Регіональна доброчинність;
 8. Місцева доброчинність;
 9. Доброчинність в охороні здоров’я;
 10. Доброчинність у освіті та науці;
 11. Доброчинність у культурі та мистецтві;
 12. Доброчинність у соціальній сфері;
 13. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля;
 14. Доброчинність у захисті України;
 15. Доброчинність неурядового сектору;
 16. «Добро починається з тебе»;
 17. «Молодіжні доброчинні ініціативи»;
 18. Доброчинна акція року;
 19. «Платформа добра»;
 20. «Синергія добра: ефективне партнерство»;
 21. «Інновації в доброчинній діяльності».

Індивідуальні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Благодійник року;
 2. Волонтер року;
 3. Менеджер року у сфері доброчинності ( у цю номінацію заповнюється окрема заявка – за лінком).

Спеціальні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Народний доброчинець (єдина конкурсна номінація, де переможець визначається шляхом онлайн голосування);
 2. Медіа і доброчинність;
 3. Допомога з-закордону.

Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся із Положенням “Про Національний конкурс «Благодійна Україна», або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна із номінацій.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: konkurs@blagoukraine.org, сайт: http://blagoukraine.org/

Регіональний партнер конкурсу у Закарпатській області: Благодійний фонд «Дерево Мого Життя»: сайтfb. Координатор регіонального комітету – Любов Михайлюк, +380503317354, identity@tree-of-my-life.or.

Детальніше про Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»:  https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

 

Інформація на сайті: https://blagoukraine.org/news/zakarpattya_2023-2138.html

 

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА».

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та доброчинних практик.

 

Це єдиний діючий загальнонаціональний проект із відзначення благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільстві, який розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі конкурсу «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року. У 2023-2024 рр. проходить 17 конкурс. За його підсумками кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою – бурштиновим «Ангелом добра». «Ангел добра» – скульптура янгола з кераміки, із оздобленням з сонячного каміння бурштину, який легально видобувається «Асоціацію Бурштиновий світ» на родовищі у Рівненській області. Нагорода створена українськими майстрами – родиною Козаків.

 

Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України».

 

Метою конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

 

Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість різнопланових реалізованих доброчинних проектів.

 

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 27 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проект:

 

Основні колективні номінації:

 

 1. Благодійність великого бізнесу;
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу;
 3. Корпоративна благодійність;
 4. Колективне волонтерство;
 5. Всеукраїнська благодійність;
 6. Регіональна доброчинність;
 7. Місцева доброчинність;
 8. Доброчинність в охороні здоров’я;
 9. Доброчинність у освіті та науці;
 10.  Доброчинність у культурі та мистецтві;
 11. Доброчинність у соціальній сфері;
 12.  Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля;
 13.  Доброчинність у захисті України;
 14.  Доброчинність неурядового сектору;
 15. «Добро починається з тебе»;
 16. «Молодіжні доброчинні ініціативи»;
 17. Доброчинна акція року;
 18. «Платформа добра»;
 19. «Інновації в доброчинній діяльності»
 20. Благодійність іноземного бізнесу.
 21.  «Синергія добра: ефективне партнерство».

 

 

Індивідуальні номінації:

 

 1. Благодійник року.
 2. Волонтер року.

 

23. Менеджер року у сфері доброчинності (окрема заявка).

 

Спеціальні номінації:

 

24. Народний доброчинець (онлайн голосування).

25. Медіа і доброчинність.

26. Допомога з-за кордону.

 

 

Кожна конкурсна заява буде оцінена незалежною експертною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі. Рішення експертної ради щодо визначення Переможців та лауреатів буде оголошено на офіційній урочистій церемонії, яка буде проведена влітку 2024  року у Києві (місце та точна дата нагородження будуть повідомлені мейлами усім учасникам окремо). Оргкомітет конкурсу приймає заповнені документи до 30 квітня 2024 року (включно).

 

Щороку в рамках національного конкурсу проходять і його регіональні етапи. Цьогоріч проведення регіональних конкурсів буде залежати від готовності наших регіональних партнерів організувати конкурс в певній області.

 

Проведенням, презентацією, популяризацією та обранням переможців конкурсу «Благодійна Україна» займаються керівні органи: Організаційний комітет, Наглядова рада, Національна експертна рада, Медіа-рада та Ділова рада. Наглядову раду очолює Анжеліка Рудницька – співачка, мисткиня, журналістка, волонтерка, громадська діячка.  Інформаційний партнер: Ресурсний центр «Гурт». Генеральний партнер: Благодійний фонд «Благомай».

 

Організаційний комітет:

Олександр Максимчук – президент Асоціації благодійників України. Голова Організаційного комітету;

Марина Антонова – віце-президентка Асоціації благодійників України, голова Правління МБФ «Україна 3000»;

Олександр Олійник – віце-президент Асоціації благодійників України, керівник аналітичного центру «БлагоУкраїна»;

Володимир Демчак – президент  «Української торгово-промислова конфедерація», Голова правління БФ «Бібліофонд Ярослава Мудрого»;

Лариса Мудрак – віце-президентка Асоціації благодійників України, журналістка, громадська діячка, медіа-експертка і волонтерка;

Ольга Вієру – директорка Національний центр «Український Дім»;

Костянтин Голубятніков – співзасновник БФ «Благомай».

 

 • Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org/
 • Facebook: BlagodijnaUkraina
 • Електронна пошта: konkurs@blagoukraine.org
 • Оргкомітет конкурсу: тел. +38 (067)16 40411 (у робочий час).

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень