Проєкти рішень засідання виконавчого комітету 25 січня 2023року

пп

Назва проекту рішення

1

Про звіт про виконання бюджету Берегівської міської територіальної громади за 2022 рік

2

Про надання права фінансовому управлінню на укладання та підписання договору на отримання позик

3 Про внесення змін до рішення міської ради № 1825 від 14.12.2022 р. «Про бюджет Берегівської міської  територіальної громади на 2023 рік (зі змінами 28.12.2022 р.)

4

Про погодження умов меморандуму

5

6

Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2023 рік

7

Про відшкодування  похоронних витрат

8

Про затвердження складу та положення житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Берегівської міської ради

9

Про розміщення пересувної тимчасової споруди (ТС) для здійснення підприємницької діяльності (Мілко М.І.)

10

Про розміщення тимчасової споруди (ТС) для здійснення підприємницької діяльності в м.Берегове (ПП «Берег АРТ)

11

Про розміщення тимчасової споруди (ТС) для здійснення підприємницької діяльності в м.Берегове (Волохіна І.Б.)

12

Про Програму відновлення фонду захисних споруд цивільного захисту Берегівської міської територіальної громади та підтримання їх у готовності до використання за призначенням у 2023 році

13

Про повідомну реєстрацію колективних договорів та угод

14

Про влаштування дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу (Турані С.В.)

15

Про призначення опікуна над дитиною-сиротою (Товт Ю.Ю.)

16

Про надання дозволу на вчинення правочину, укладення договору купівлі нерухомого майна (Левчук О.В.)

17

Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України (Товт О.Р.)

18

Про надання дозволу на вчинення правочину, укладення договору дарування нерухомого майна (Романович І.В.)

19

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо укладення договору дарування нерухомого майна (Фущич Ю.Ю.)

20 Про надання дозволу на  придбання нерухомого майна на ім’я малолітньої дитини  (Пирєва В.М.)
21

Про затвердження положення про уповноважену особу Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель та призначення уповноважених осіб