Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

Дата: 16.12.2022 10:18
Кількість переглядів: 263

ПОВІДОМЛЕННЯ 

 

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території обмеженого вулицями Мукачівська, Лоньої, Івана Франка та Михайла Тимощука» у м. Берегове Закарпатської області.

Мета розроблення детального плану території – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови.

Проект розроблено на підставі рішення Берегівської міської ради від 16.02.2020 р. №1562. Замовник містобудівної документації - Виконавчий комітет Берегівської міської ради.

            Розробник проекту детального плану - архітектор Приходько Є.М.,  головний архітектор проекту  Віровбал В.Й..

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - Приходько Є.М., Віровбал В.Й..

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 16 грудня 2022 на сайті Берегівської міської  ради за адресою http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/ та триватиме до  16 січня  2023 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

16 січня 2023 року о 14.00 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м. Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

У зв’язку із запровадженням в Україні військового стану ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також звертатися з пропозиціями та зауваженнями  в усній і письмовій формі можливо до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м. Берегове, вулиця Богдана Хмельницького, 7, або на електронну пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  до  16 січня  2023 року.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень