Дата: 01.02.2022 16:01

ПОВІДОМЛЕННЯ

Управлінням міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради розроблено проект рішення сесії міської ради "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Берегівської міської територіальної громади".

Даний проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього з метою обговорення розміщено на сайті міської ради, за наступним посиланням.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту  просимо направляти впродовж одного місяця  з дня оприлюднення за адресою: м. Берегове,      вул. Б.Хмельницького, 7, тел. 2-44-92, або на електронну пошту: economika.beregovo@gmail.com