Громадські обговорення

14 Квітня, 2023 р., 11:24
Берегівська міська рада повідомляє про намір визначення обсягу стратегічної екологічної  оцінки (СЕО) для  детального  плану:
09 Березня, 2023 р., 12:08
Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.
01 Лютого, 2023 р., 15:00
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації:
30 Листопада, 2022 р., 16:45
     Виконавчий комітет Берегівської міської ради керуючись ст. 10 ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку", з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті за посиланням:  – Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної документації «Детального плану території за адресою: Закарпатська обл, Берегівський р-н, територія Мужіївської сільської ради, урочище Сільгоспхімія та с. Мужієво, вул. Ракоці Ференца II, 276,278 Берегівського району»,. Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Берегівської міської ради до 14.12.2022 року.
30 Листопада, 2022 р., 16:41
    Виконавчий комітет Берегівської міської ради керуючись ст. 10 ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку", з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті за посиланням:  – Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної документації «Детального плану території для розміщення індустріального парку МУЖАЙ», на земельних ділянках з кадастровим номером 2120484400:01:000:0110 та 2120486400:10:002:0308 в с. Мужієво, Берегівського району. Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Берегівської міської ради до 14.12.2022 року.